Вторник, 22.01.2019, 06:59
Меню сайту
Пошук
Архів записів
Наше опитування
Як Ви відноситесь до проблеми з комплексом "Ясні Зорі"?
Всього відповідей: 192
Календар
«  Январь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Погода
Білики
Форма входу
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
            Офіційний сайт
Білицької селищної ради

ЗВІТ   БІЛИЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО    ГОЛОВИ

за 2017 рік

  Дозвольте Вас ознайомити з роботою селищної ради та її виконавчого комітету за 2017 рік.

Говорячи про роботу селищної ради, її виконавчий комітет, слід зазначити, що ми виконували  і виконуємо як власні так і делеговані державою повноваження, які обумовлені в Законі України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Селищна рада як орган місцевого самоврядування не має достатніх фінансових можливостей для розв’язання всіх місцевих проблем, але з кожним роком їх залишається все менше.

Протягом року селищною радою видано 3286 довідок різного характеру, з них 1424 для отримання субсидій на житлово-комунальні послуги, для пред’явлення в управління пенсійного фонду — 1032, а також в управління праці та соціального захисту, в районний центр зайнятості, до військомату, для оформлення спадщини та інші.

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та плану роботи селищної ради засідання сесії проводиться не рідше 1 разу в квартал, а з земельних питань не рідше 1 разу на місяць.

Для підготовки питань, які  розглядались на  сесії залучався виконавчий комітет, постійні депутатські комісії, керівники підвідомчих закладів, а при потребі керівники або спеціалісти організацій, підприємств та установ, які розташовані на території селища.

Білицька селищна рада у своїй діяльності по роботі з листами та скаргами громадян керувалась Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про звернення громадян”, Конституцією України та іншими законодавчими актами. Протягом 2017 року до селищної ради надійшло 632 звернення громадян ( 10 з них надійшло поштою), 312 звернень стосувалося практичних питань: будівництва,

водопостачання, видачі свідоцтв на право власності, знесення сухих та аварійних дерев, квартирних питань та інші., 5 колективних заяв з питань вуличного освітлення, 12 — ремонту дахів багатоповерхових будинків. За всіма зверненнями надіслано листи- відповіді в терміни, які передбачені законодавством. За матеріальною допомогою до виконавчого комітету звернулося —102 громадяни - це пенсіонери, малозабезпечені, багатодітні, хворі, інваліди дитинства, які отримали 110 000 грн. допомоги На особистому прийомі селищного голови прийнято 80 громадян, надано вичерпні відповіді та пояснення.

Селищна рада продовжує співпрацювати з громадськими організаціями “Своя земля”,“Воля”, з ветеранською організацією, де вирішувалися нагальні питання, які стосувались екології, благоустрою селища, земельних відносин, організації державних свят.

Більшість важливої інформації селищна рада  оприлюднює в засобах масової інформації, районних газетах “Колос” та “Ехо Кобеляк”.

Для отримання більшої прозорості та демократичності в роботі селищної ради створено офіційний веб-сайт, де викладається робота селищної ради та найважливіші події.

Благоустрій селища

Благоустрій території селища, забезпечення в ньому чистоти та порядку є важливим питанням в роботі виконкому селищної ради депутатів, керівників підприємств, організацій та установ всіх форм власності.

Щоб селище було чистим виконком селищної ради затверджує заходи по благоустрою селища згідно Програми. На жаль не всі трудові колективи приймають участь у заходах . Самі активні — це наші школярі, які прибирають у місцевих парках, прибережних зонах р. Ворскла, біля пам’ятників загиблих воїнів на кладовищі.

Взагалі протягом року проводиться значний обсяг робіт по благоустрою селища:

- санітарне очищення парків та скверів;

- очищення від сміття трьох кладовищ;

- боротьба з карантинними бур’янами;

- знесення сухих та аварійних дерев;

- прибирання снігу в зимовий період.

За 2017 рік ліквідовано 2 стихійних звалища, дообладнано місця для збирання сміття в мікрорайоні “Завод”.

Дообладнано 3 дитячі майданчики та встановлено антивандальні спортивні тренажери на  розі вулиць 1 Травня та Садової,  вартість яких складає 189790 грн..

           За кошти місцевого бюджету по договору працювало сім підсобних робітників з благоустрою.

            Традиційно у травні було обстежено акваторію дна місць масового купання на центральному пляжі та встановлено два грибка, роздягальню та вбиральню.

         В  2017 році виготовлено 1 проект на реконструкцію вуличного освітлення.

Реконструкцію проведено по КТП №160 (район Подолу), а також додатково встановлено ліхтарі по вулиці Пристанційній в районі пожежної частини та Полтавській від музичної школи до прибережної зони річки Ворскла. Затрати склали 126756 грн.. На оплату електроенергії вуличного освітлення витрачено 145936 грн., на матеріали для вуличного освітлення – 38849 грн.. Для безперебійної подачі води мешканцям селища та вчасного водовідведення кожного року Білицька селищна рада надає дотацію підприємству комунальної служби «Старт»:

     - на оплату за електроенергію - 13700 гривень;

     - на оплату паливно -мастильних матеріалів – 50000 грн.;

     - послуги з поточного ремонту водяних насосів – 13992 грн.;

     - авторський та технічний нагляд по об’єкту «Будівництво водогону в мікрорайоні  «Поділ» -  58300 грн.;

     -придбання відвалу до екскаватора для прибирання снігу – 16000 грн.;                                             

     -за розробку проекту по об’єкту «Капітальний ремонт артсвердловини в смт Білики»  - 46224 грн.;

      -   авторський та технічний нагляд по об’єкту «Реконструкція системи водовідведення»- 22700 грн.

          В цьому році реалізували два масштабних проекти. Це реконструкція місцевої каналізаційної мережі вартість якої 1250000,00 грн., з яких 50000,00 грн. кошти обласного екологічного Фонду, решта місцевий бюджет. Прокладання водогону в мікрорайоні «Поділ», майже 3000000,00 грн. – кошти місцевого бюджету, 850000,00 грн. – кошти Фонду розвитку територій на 2017 рік з обласного бюджету.

          Питання прокладання окремої лінії каналізаційної мережі і відокремлення від загальної системи перекачи технічних вод цукрового заводу на поля фільтрації планувалося не один рік. Проблема була в тому, що взимку перемерзав надземний трубопровід

і створював незручності з викачкою фекальних вод. Звичайно мало місце і брак коштів. І все ж таки в цьому році каналізаційна мережа збудована та працює.

  З питною водою в мікрорайоні «Поділ», взагалі, майже катастрофічне положення. В деяких шахтних колодязях вода відсутня, а в тих, що є – непридатна до вживання. Мешканці даного мікрорайону вимушені брати питну воду з діючих артсвердловин у знайомих та друзів. Обіцянки забезпечити водою «подолян» з боку керівництва свинокомплексу «Сільські традиції», на жаль, залишилися обіцянками, тому депутатський корпус прийняв рішення левову частку місцевого бюджету направити на водогін в мікрорайоні

 «Поділ». Виготовили проект, оголосили конкурсні торги, з переможцем заключили договір на проведення робіт. Будівництво розраховане на два роки, але, дякуючи надходженням додаткових кошів, в цьому році будівельні роботи виконано майже на 90 відсотків.

Є проблема з артсвердловиною, плануємо в цьому році провести капітальний ремонт іншої артсвердловини та забезпечити мешканців «Подолу» чистою питною водою.

На утримання місцевої пожежної охорони з місцевого бюджету виділено 491089 грн                                  

Білицька селищна рада надає субвенцію районному бюджету, виходячи з того, що дані установи та організації знаходяться на території ради:

400000 грн. на капітальний ремонт даху місцевої лікарні;

240000 грн. капітальний ремонт даху дитячого садка «Дзвіночок»;

50 000 грн. на підвезення учнів;

250000 грн. на перевезення пільгових категорій населення;

60000 грн. асфальтування подвір’я опорної  школи №1;

3000 грн. автоматика до газового котла школи №3;

26500 грн. обладнання для харчоблоку школи №2  (холодильник,бойлер,електроплита, витяжка);

        -  21335 грн. на придбання туберкуліну;

             38000 грн. на харчування школярів 1-3 класів шкіл №2,3 та    №4 (компенсація за доставку сніданків, комунальні послуги, зарплату поварам);

утримання фахівців: центру сім’ї та молоді і обслуговування одиноких пристарілих громадян – 82030 грн..          Всього 1170865 грн..

Ремонт доріг

Одним з першочергових завдань є ремонт та утримання доріг та вулиць у селищі.

Проведено поточний ремонт провулку Калиновий, вулиці Надворсклянської від будинку №89 до будинку №106, вулиці Історичної  - протяжністю 150 м, частково вулиць Кобеляцької, Перемоги, Миру, Пристанційної, 1 Травня, пров.Федорівський, а також тротуарів по вулиці Будівельній, Парковій та Полтавській. Відсипано щебенем вулицю Пристанційну в районі залізнодорожної колії.

Культурно — мистецькі  та спортивні заходи

Білицька селищна рада  постійно протягом року проводить культурно — мистецькі та спортивні заходи. Це насамперед День Перемоги, жіноче свято 8- Березня, день Незалежності,  день визволення селища від німецько— фашистських загарбників, день Захисника України,  свято Івана Купала, Новорічні свята.

9 травня було проведено урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 72 річниці від дня Перемоги. Також біличани взяли участь в мітингу біля пам’ятника загиблим воїнам.

Урочистості та святкові концерти відбулися до жіночого дня 8 — го Березня, до дня Захисника України, до дня визволення селища від німецько — фашистських загарбників.

26 листопада громадою селища вшановано пам’ять померлих під час голодомору 1932-1933 років.

Жодне свято не обходилося без народного пісенно- танцювального колективу “Чебреці”, які постійно оновлюють свою програму завдяки умілим керівникам та хореографам. Цей колектив — гордість нашого селища. В цьому році відсвяткували 60-річний ювілей.

Організовано та проведено в селищі заходи до дня Святого Миколая. У дошкільний дитячий заклад “Дзвіночок” до маленьких вихованців приходить Святий Миколай із солодкими подарунками. Від імені Святого Миколая ходили до малят селищний голова та його заступник. Вітали малят і на Новий рік з новорічними подарунками, кожного разу малята готували театралізоване дійство.

На виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в селищі працює інструктор по спорту. Селищні спортсмени беруть участь у всіх районних змаганнях згідно графіка.

Футбольна команда “Сокіл” бере участь в районних змаганнях серед колективів сільських громад.

За участь у районних змаганнях, які організовує спортивне   товариство ВФСТ «Колос» у 2017 році селищну команду нагороджено:

-Дипломом за ІІІ місце в змаганнях з армспорту;

-дипломом за І місце з міні футболу;

- дипломом за І місце з волейболу (захід присвячений до 28 річниці виведення військ з 

    Афганістану);

-дипломом І місце  з шашок (захід з нагоди пам’яті героїв Крут);

-дипломом за ІІ місце з шахів (захід з нагоди Дня Соборності України).

В листопаді 2017 року в селищі відбувся футбольний турнір приурочений 75 річчю від дня народження Почесного громадянина селища, ветерана освіти та спорту, футбольного тренера, Жука Олексія Григоровича.

Кубок завоювала команда з Біликів «Сокіл-98», а також було відзначено кращих гравців турніру.

Виконком селищної ради переймається проблемами учасників АТО.   3 чоловіки отримали земельні ділянки під забудову, вирішується питання по забезпеченню двох учасників АТО житлом.

Дванадцять чоловік забезпечено дровами, згідно поданих заяв. Надавалася за потребою матеріальна допомога.

До двох гектарів земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства отримали 15 учасників АТО.

Підсумовуючи, можна стверджувати, що робота команди селищного голови та депутатського корпусу протягом року була помітною та результативною.

Я щиро вірю і твердо переконаний, що всі ми патріоти свого селища і хочемо його бачити кращим і заможнішим.

Тільки спільними зусиллями подолаємо труднощі та негаразди наших буднів задля процвітання та добробуту нашого селища.

 

Селищний голова                                          Ю.П.Латиш

Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright bilyky.at.ua © 2019